7 klíčů ke zlepšení finanční situace

Bez ohledu na vaši současnou finanční situaci je možné získat bohatství a hojnost, a vy sami jste zdrojem pro jeho vytvoření! Často si myslíme, že kdybychom dostali velké dědictví nebo vyhráli ve sportce, pak by se s naše finanční situace zlepšila a my bychom byli šťastní. Není přeci nic špatného na získání dědictví nebo výhře a … co jiného je možné? Co byste mohli dnes udělat, abyste okamžitě začali měnit svou finanční situaci?

Zde je 7 klíčů k transformaci finanční reality, začněte dnes!

 • Vytvořte si účet 10%
  • Vezměte 10% z každé koruny, kterou obdržíte, odložte si ji stranou jako projev úcty k sobě samému a hlavně neutraťte je! V určitém okamžiku, když uvidíte jak váš účet narůstá, vaše pozornost se přestane soustředit na nedostatek peněz. Všechny stresy, které máte s penězi, odejdou z vašeho života. Lidé, kteří jsou skutečně bohatí jsou ochotni mít peníze – nejenom je utrácet.
 • Vždy mějte u sebe hotovost
  • Dejte si do peněženky takové množství peněz, které si myslíte, že by bohatý člověk měl u sebe, a mějte je stále u sebe. Jaká je to pro vás částka? Kolik peněz byste museli mít v peněžence nebo v brašně, abyste měli pocit, že jste bohatí? Ať je to částka jakkoliv vysoká, dejte ji peněženky a opět tyto peníze neutrácejte. Zvykněte si na to, mít u sebe peníze a peníze k vám začnou plynout s větší lehkostí.
 • Začněte klást otázky
  • Pokud jde o peníze, máme tendenci vyvozovat závěr, zda je to či ono realitou. Chodili jsme stejným směrem tak dlouho, až se to stalo rutinou. Když položíte otázku, dveře se otevřou a objeví se za nimi prostor a světlo a možnosti. Zeptejte se: „Co jiného je možné? Co se tím změní? Jak by to mohlo jít lépe než dosud? „A pokud opravdu chcete rychle změnit věci, použijte clearing prohlášení metody Access Bars pro vaše dotazy a sledujte, jak se věci objevují, jako by kouzlem!
 • Jaký bude můj život za 5 let?
  • Pokud se chcete dozvědět, co vytváří vaše volby, zeptejte se: „Pokud si to vyberu, jaký bude můj život za 5 let?“ A „Jaký bude můj život za 5 let, pokud si toto nevyberu? „Tyto otázky vám umožňují uvědomit si energii toho, co vaše volba vytvoří. U některých možností budete cítit větší radost a větší pohodlí, u jiných se budete cítit nepříjemně, těžce. Sledujte,co je lehké a radostné a peníze budou následovat!
 • Peníze plynou z radosti
  • Mnoho z nás si myslí, že jakmile budeme mít situaci s penězi „vyřešenou“, pak budeme šťastni. Takže tvrdě pracujeme s nadějí, že jednoho dne si budeme moci dovolit užívat náš život. Ale je to naopak. Rozhodněte se být šťastní už teď a peníze budou následovat! Takže, co tě baví? Co ti dává pocit, že žiješ? Co vás naplňuje a dává vám pocit radosti a nadšení? Zvolte to nyní a sledujte příliv peněz!
 • Ukaž mi peníze!
  • Řekni to třikrát. Ukaž mi peníze. Ukaž mi peníze. Ukaž mi peníze!!! A řekněme, mohu mít peníze už teď prosím? Řekni to taky! Peníze jsou věcí, která se objeví na konci výkonu služby. Je to v podstatě vedlejší produkt. Ale musíte být ochotni o to požádat. Pokud chcete, aby lidé a vesmír poskytli vám peníze, „Mohu teď mít peníze?“ Je jednou z nejlepších otázek, které můžete položit.
 • Co je pro vás snadné?
  • Věc, kterou děláte nejsnáze, je pro vás tak jednoduchá, že si myslíte, že nemá žádnou hodnotu, je přesně tou věcí, která vám přinese většinu peněz. Co to je, co děláte a o čem si myslíte, že nemá žádnou hodnotu, za co by vám lidé skutečně zaplatili velké množství peněz? Myslíte si, že když je to pro vás tak snadné, je to snadné pro všechny ostatní. To však není pravda! Co je snadné pro vás, není snadné pro všechny ostatní. Jak můžete využít toho, co je pro mne snadné, abyste mi to vydělalo peníze?

Jste připraveni mít peníze?

Jste připraveni žít v bohatství a hojnosti?

Byl byste ochotni to přijmout?

Jakmile začnete používat tyto klíče, měníte způsob, jakým jste se spojili s penězi. Když změníte způsob, jakým budete komunikovat s penězi, změníte s ním své zkušenosti …. a to je jen začátek.

Otevření vaší nové finanční reality je možné také pomocí energetické dotykové masáže technickou Access Bars. Více se dozvíte na http://www.zbavsestresu.cz/moje-sluzby/access-bars/.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.