Chcete nalézt klid v sobě?

Chcete nalézt klid v sobě, nebo jej teprve nalézt až budete ležet v hrobě?

Zajímavá úvaha, co myslíte? Máte pocit, že opravdu žijete? Nebo jako většina lidí si plánujete, že začnete žít, až dostudujete, získáte lepší pracovní pozici, splatíte hypotéku, odrostou děti, až… až… Slyším to, vidím to a vnímám to všude okolo sebe. Mrháte však pouze svůj cenný čas sněním o jakési kouzelné zahradě kdesi na obzoru a nezbývá Vám čas, abyste se radovali z té, kterou máte za domem.

Probuďte se! Přestaňte žít, jako když máte před sebou 500 let života! Náš čas je omezený! Není nic horší procitnout ve stáří a uvědomit si, že ten život nebyl takový, jaký jste si představovali a že jste svůj čas promrhali čekáním na to, až přijde to Vaše vysněné až..

Chcete slyšet od svých přátel pochvalnou řeč: To je báječné, jak si umíš užívat života!

Chcete při pohledu do zrcadla vidět vyrovnaného, sebevědomého člověka zářícího spokojeností a hlavně, jako takový se i cítit a slyšet slova uznání od svého okolí?

Udělejte konec chaosu, spěchu a zmatku, který nám vládne v dnešní době a nalezněte svůj vnitřní klid a mír. Skončete se zabíjením času.

Přestaňte se bát změn, pojďte se mnou do toho. Bude Vás to sice stát nějaké úsilí a práci na sobě. Ale žádné strachy, budu Vašim průvodcem při tvorbě Vaší nové životní reality.

Mohu Vás ubezpečit, výsledky stojí za to. Až uvidíte ty změny, které ve Vašem životě nastanou, nepřestanete žasnout a být překvapeni, jaké máte v sobě schopnosti, o nichž byste ještě dříve pochybovali, nebo si mysleli, že Vám je dobré sudičky nepřidali do vínku.

Ještě jsem Vás nepřesvědčila? Stále si ještě myslíte, že chodit do práce, která Vás vůbec nebaví a nenaplňuje, že život s partnerem, na kterém už nevidíte ani trošku z toho, čím Vás zaujal, když jste se poznali, mít vztahy s okolím, které Vás trápí, a mohla bych pokračovat dále, je to pravé, co jste si kdysi vysnili, že budete takto žít?

Tak už vstaňte od těch televizorů, nekonečných seriálů, piv v hospodě, skoncujte se stěžováním si svým známým a zoufáním si nad svým těžkým osudem! Trošku zatřeste se svým životem, vymeťte pavučiny a vydejte se na méně prozkoumané stezky!

Všichni na to máme! Jen musíme chtít!!

Budete se jen divit, jaké změny uvidíte, uslyšíte, ucítíte. Jak se budete měnit vy, budete měnit i celý Váš svět!

FasterEFT je metoda, která Vám pomůže na Vaší cestě. A jak to vím? Sama jsem to vyzkoušela.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.