Co musíš udělat dobře, aby ses cítil špatně

Může se ti zdát zvláštní, ale cítit se špatně vyžaduje od tebe určité dovednosti. Musíš se naučit v sobě produkovat správné věci, aby si vyvolal špatné pocity. Pravděpodobně je ti zcela lhostejné, co to je, ale pokud si začneš všímat, uvědomíš si to.

Abys mohl udělat změny ve svém životě, musíš změnit to, co děláš uvnitř sebe automaticky – a začít rozvíjet dovednosti, jak se cítit dobře, namísto špatně. Dojdeš tak k poznání, že to, s čím se setkáváš ve světě a jací lidí se vyskytují kolem tebe má velmi málo co do činění s tím, jak se cítíš. Nejspíš se ti to nezdá, ale je to tak.

Aby ses cítil špatně, musíš dělat něco správně

Vyzkoušej to teď

Mysli na něco nepříjemného, kdy se cítíš špatně, právě teď, a všimni si, co všechno si udělal pro vyprodukování tohoto nepříjemného pocitu. Byl to obrázek, film, nebo sis vzpomněl na něco nepříjemného, co ti v minulosti někdo řekl? Řekl sis něco sám k sobě, nebo to byla jen myšlenka či vzpomínka? Co všechno si udělal, že jsi umožnil vytvoření tak špatného pocitu?

Ne každý to zvládne

Ne každý má schopnosti produkovat stejné pocity stejným způsobem, jako ty. To, jak se cítíš, závisí na záznamech, které máš uložené ve svém podvědomí. Tyto záznamy umožňují vytvářet pocity, jak se cítíš. Změň tyto záznamy a změníš své pocity – automaticky. Někteří lidé jsou schopni cítit se dobře uprostřed situací, kdy by se mohli cítit špatně. A naopak. Někteří lidé jsou schopni cítit se špatně v situacích, kdy by se mohli cítit příjemně. Čím to je? Je to všechno o informacích uložených v tvém podvědomí, na které se tvá mysl odvolává, a které předávají mozku signál ke spuštění výroby chemických látek v orgánech způsobující pocity, které cítíš.

Jak to změnit?

Použij techniku Faster EFT, pomocí níž můžeš změnit původní záznamy ve svém podvědomí – když to uděláš, tvé zkušenosti se automaticky změní. Nebudeš se již muset více snažit vědomě změnit způsob, jakým se cítíš; nebudeš se muset snažit kontrolovat své emoce; budeš prostě přirozeně reagovat, a to odlišně. Automaticky.

Pro více informací o tom, jak a proč Faster EFT funguje, si přečti příspěvek o tom, co je skutečná příčina našich problémů. http://www.eft-nova-realita-vztah-zdravi-penize.cz/skutecne-priciny-vsech-nasich-problemu/.

Podrobné pokyny pro efektivní využívání Faster EFT naleznete v příspěvku http://www.eft-nova-realita-vztah-zdravi-penize.cz/faster-eft-technika-krok-za-krokem/.

Anebo přijď vyzkoušet, jak to funguje. Faster EFT je jednoduchá technika a lze ji použít téměř na všechno. Více na http://www.eft-nova-realita-vztah-zdravi-penize.cz.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.