Jak přestat opakovat stejné chyby při seznamování?

Už se Vám stalo, že máte při seznamování pocit, že jste se asi zbláznili, nebo dokonce, že jste prokletí? Mnohým lidem se zdá, že problémy při seznamování a hledání partnera přímo přitahují, bez ohledu na to, jak moc se snaží jim vyhnout. Ať už nacházíte partnery se stále stejnými (nežádoucími) vlastnostmi,  nebo jste opakovaně odmítáni, či pociťujete neúctu od svého partnera či jakékoliv další problémy, vždy existuje důvod, proč se to děje. Jeho pochopení vám pomůže se úplně osvobodit z pasti opakování stále stejných chyb při seznamování.

Co je se mnou špatně?
Možná vás udivuje, proč jste stále přitahování k lidem, kteří s vámi jednají stejným způsobem. Nebo se cítíte zmateni, že nemůžete najít někoho, kdo má zájem o vás, o takové, jací jste. Existuje nespočet dalších možných problémů se seznamováním. Ať už jsou jakékoliv, důvodem není, že by bylo něco špatného s Vámi. Vy jste v naprostém pořádku.
Takže, kde je problém?
Důvodem neustálého opakování těch samých situací je, že jste převzali vzory chování, se kterými jste se v životě setkali. Nemůžete prožít něco, pro co nemáte vytvořenou strukturu v podvědomí. Je to  podvědomí, které určuje, jak se cítíte, jak budete reagovat, či jak budete jednat. Vaše vědomá mysl následuje jemné pocity a impulsy spouštěné vašim podvědomím. A protože jsme si toho z větší části vědomi, myslíme si, že vědomá mysl vše řídí a má pod kontrolou.
Pro podrobnější informace o tom, jak se vytváří struktura problémů v podvědomí, a jak to ovlivní každodenní život, si přečtěte články „Skutečná příčina všech našich problémů“ a „Co určuje náš charakter?“

Jak skončit s „bludným kruhem“?
Bez ohledu na to, s jakými problémy jste se při seznamování setkali, řešení je stejné. Změňte původní v podvědomí uložené záznamy, čímž dojde k automatické změně vašeho prožívání. Jak je tohle možné? Změnou dat uložených ve vašem podvědomí jako „důkaz“ o tom, kdo jste a jak funguje svět, se změní způsob, jak bude reagovat vaše mysl a tělo na „spouštěče vašich reakcí“. Nové signály budou mít za následek jiné pocity, vnímání, perspektivy, volby, chápání a akce. Změny budou mít vliv na způsob, jakým komunikujete a vycházíte s ostatními, budou mít vliv i na to, koho přitahujete a i naopak, kdo je přitahován k vám.
Důvod vašich problémů při seznamováním je založen na nějakém „důkazu“ uloženém v podvědomí vztahujícím se k něčemu z vaší minulosti. Toto spojení nemusí vědomé mysli být vždy zřejmé. Mohlo být založeno vztahy s rodiči, nebo s jinými osobami z vašeho dětství, nebo nemusí mít s nimi vůbec nic do činění.

Tak, jak to změnit?
Naštěstí nemusíte vědět, co je původní příčinou. Jediné, co potřebujete, vyřešit to, co víte. Začněte tím, jak víte, že máte se seznamováním problémy? Co máte za vzpomínky a zkušeností, které vám vadí? Co si myslíte o sobě a o ostatních na základě těchto minulých zkušeností? Poté se pokuste najít vzpomínky, ve kterých jste se cítili stejně. Jediné, co potřebujete, je použít jedno nebo dvě slova pro jejich identifikaci, nemusíte přesně popisovat, co se stalo.
V příštím kroku, projděte seznam a pomocí Faster EFT vyřešte a převraťte každou z těchto vzpomínek. Ujistěte se pokaždé, než začnete pracovat s další vzpomínkou, že došlo k převrácení vzpomínky. Pamatujte si, že vzpomínka v paměti je důkazem, co je ve vašem podvědomí uloženo jako základ všeho, co prožíváte. Změňte vzpomínky a výsledky se automaticky dostaví.

Více informací o změně vzpomínek naleznete v článku „Mohou být vzpomínky změněny?
Návod pro použití Faster EFT techniky naleznete v článku „Faster EFT Technika – krok za krokem“.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.