Jednoduchá denní rutina, která změní váš život

Kdyby byla jedna, jednoduchá věc, kterou byste mohli dělat každé ráno, která by nic nestála a mohla by zcela změnit váš život, uděláte ji? Kdybyste teď mohli zamávat kouzelnou hůlkou a změnit něco ve svém životě, co by to bylo?

Protože však žádná kouzelná hůlka neexistuje, chcete změnu natolik, že jste ochotni věnovat každé ráno několik minut svého času, aby se změny začaly dít? Každé ráno si čistíte zuby, aby zůstaly zdravé a silné; dáte si sprchu, abyste byli čistí a zdraví; umyjete nádobí (nebo dáte nádobí do myčky či naopak je z myčky vyndáte) tak, aby bylo čisté a hygienické; obléknete se, abyste se ve vašem pyžamu (nebo v něčem horším) neobjevili na veřejnosti. Navrhovaná nová malá denní rutina je podobná všem těmto jiným zvykům, které praktikujete každý den – vyžaduje to ze začátku trochu disciplíny a poté se stává automatickou – a efekty vás ohromí.

Jak transformovat svůj život pomocí jedné jednoduché rutiny

Vyhraďte si, než začnete svůj den, pár minut na nácvik této rutiny. Nastavte si ji jako svoji prioritu. Vynechte ranní poslech nebo čtení zpráv; odložte kontrolu sociálních médií až na později; vstaňte z postele o pár minut dříve, zkrátka udělejte vše, co je zapotřebí, abyste pro novou rutinu ráno našli čas, protože to ovlivňuje absolutně všechno ostatní ve vašem životě. Vezměte si kus papíru a tužku, pohodlně se usaďte a zhluboka se nadechněte. Nyní přemýšlejte o nadcházejícím dni a zapište si všechny věci, které vás obtěžují. Zapište si, z čeho máte strach nebo úzkost, zapište si veškeré výzvy, které očekáváte – všechno, co vás nutí cítit se hůře. Pomyslete na věc, která vás nejvíce obtěžuje, zavřete oči, zhluboka se nadechněte a zjistěte, jak se cítíte. Všimněte si, jaké konkrétní pocity máte a kde se ve vašem těle nalézají, a jak jsou silné. Poté použijte techniku ​​Faster EFT k vyčištění těchto pocitů a jejich převrácení do pozitivna. Pokud vám v mysli vytanou vzpomínky, když procházíte tímto procesem, poznamenejte si je a vyčistěte je také. Nezastavujte se, dokud se úplně nevyčistí a nezmizí pocity, myšlenky a vzpomínky, které vás obtěžovaly.

Jak to funguje?

Nejde jen o to, mít lepší pocity v daném okamžiku. Není to ani o tom, že když jeden den vyčistíte jednu věc, že budete mít další den odpočinek. Vše, co děláte během tohoto procesu mění původní záznamy ve vašem podvědomí, které jsou příčinou zážitků, které vás obtěžují. Je to mnohem víc, než vyrovnání se s vašimi výzvami – je to nástroj mysli, který přeměňuje výzvy bez ohledu na jejich význam. Ať již budete řešit fyzická onemocnění, úzkosti, nebo problémy s jinými lidmi a obtížnými okolnostmi je vždy to, co zažíváte určováno tím, co máte ve svém podvědomí. Změňte tyto záznamy a změníte svůj život.

Tipy pro úspěch

  • Možná zjistíte, že pociťujete odpor k tomuto každodennímu jednání. Pokud tomu tak je, je to ještě důležitější, protože to znamená, že jste velmi blízko ke změně! Více informací o tom naleznete v příspěvku: Co potřebujete vědět o odporu.
  • Čas je velká výzva pro většinu lidí v dopoledních hodinách. Upřednostněte tuto rutinu před všemi ostatními – i když je to jen na jeden týden. Ovlivní to všechno ostatní, je to priorita.
  • Možná nebudete věřit, že to může fungovat. Může se vám to zdát příliš jednoduché, aby skutečně fungovalo. Proč to nezkusit třeba jen dva dny. Pokud to budete dělát správně a po procesu, kdy přetransformujete své pocity, myšlenky a vzpomínky, měli byste v těchto dvou dnech vidět dostatek rozdílů, které vás přesvědčí o pokračování.
  • Přečtěte si: http://www.zbavsestresu.cz/faster-eft-technika-krok-za-krokem/ před tím, než začnete, abyste se ujistili, že používáte techniku správně, abyste viděli nejlepší výsledky.

Více informací o FasterEFT a jak funguje, přečtěte si: Základy FasterEFT.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.