ACCESS BARS ®

V oblasti hlavy je 32 bodů- BARS,  které fungují  jako počítačová databanka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme a které v nás zůstávají uloženy.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Metoda Access Bars® vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě  změnit významné  aspekty jejich životů.

access bars

Nejprve se nastartuje proces uvolňování a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno odejít. Vše, co už nám neslouží. Změní se Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době poznáte, že dochází ke změnám a že i Vy se stáváme jinými. Celý Váš život, tělo i duše, se zharmonizují a  změní podle Vašich vnitřních priorit....

V průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® byly několika lékaři- odborníky v oblasti biologické zpětné vazby- zaznamenány změny mozkových vln z frekvence beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zde uvádím pár bodů, s čím může Access Bars® pomoci:

  • zmírňuje napětí v těle i mysli
  • vytváří trvalý pocit klidu,  míru a pohody
  • umožňuje cítit se ve stejný okamžik relaxovaně i povzbuzeně
  • tiší rušivý hlas v hlavě, který se aktivuje hlavně v době stresu a tlaku na výkon
  • uvolňuje bloky vytvořené hněvem, frustrací a vyčerpáním
  • zlepšuje mezilidské vztahy vytvořením prostoru pro vlastní participaci i příspěvky druhých
  • u dětí dochází ke zlepšení prospěchu ve škole díky zlepšení kognitivních funkcí mozku
  • těhotné ženy si pochvalují urychlení a odlehčení porodního procesu v případě, že podstupovaly ošetření Bars® pravidelně
  • klienti si pochvalují zlepšení spánku

 

Při terapii ležíte v pohodlném oblečení na matraci, uvolněně a se zavřenýma očima. Zlehka se Vás dotýkám na různých bodech na hlavě. A energie proudí a čistí uložené bloky. Neovlivňuji, jak dlouho energie pročišťuje konkrétní bod….

...velmi často se stane, že klient při ošetření usne nebo se dostane do velmi hluboce uvolněných stavů. Může cítit proudění energie v těle nebo vidět různé vize a obrazy.

Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás držela zpátky. To může vést k vnímání života jiným způsobem, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním lidem, k penězům; ke zdravému sebevědomí, ke spokojenému životu.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého člověka různá. Nejhorší, co po Bars®může nastat,  je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě. A to nejlepší, co se může stát, je, že se váš život změní. 

Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness, tvrdí však s úsměvem na tváři opak: „To nejlepší, co se vám může stát, je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život!“. 

Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Terapie Access Bars® je vhodná pro děti i dospělé.

Doba sezení (30-90min.) vždy záleží na potřebě daného klienta.

Terapii Access Bars® je dobré absolvovat alespoň třikrát za sebou s maximálními rozestupy tři týdny. Můžete ji však dostávat i denně. Toto vždy záleží na klientovi, jak rychle chce posunout svůj život k lepšímu.