UVoLNĚNÍ VNITŘNÍCH A VNĚJŠÍCH KONFLIKTŮ

ENERGETICKÉ OŠETŘENÍ TĚLA pro nalezeni vnitřního klidu a míru.

DOBA OŠETŘENÍ 1-1,5 HOD.

VÝMĚNNÁ HODNOTA 1900 Kč 

Co jsou VNITŘNÍ A VNĚJŚI KONFLIKTY?

Úzkosti, deprese, závislosti, problémy ve vztazích, problém přijmout se takový, jací jsme - to vše a mnoho dalšího je projevem našeho vnitřního konfliktu. Možná o něm ani nevíme, právě pro to, že část konfliktů leží jednak v naší nevědomé části psychiky, jednak v buněčné paměti našeho těla. 

Jak tento tělesný proces funguje? Můžete si jej představit jako "biorezonanční čističku", která rozrušuje všechny tyto energie v buněčné paměti těla, které se pak rozpouští a odplavují z těla ven, čím se vytváří prostor pro vaše vlastní energie.

Ošetření pak probíhá tak, že si klient lehne úplně oblečen na masážní lehátko, nejdříve na břicho, poté na záda a terapeut postupně opatrně přikládá své ruce na tělo klienta a přesunuje je do různých poloh, ve kterých ruce chvíli setrvají na stejné pozici. Energie se spustí, tělo tyto energie přijímá, čímž se pročišťuje.

Lidé prožívají tyto terapie různě, cítí se hluboce uvolněně a mysl se vypne, převládá pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

Toto sezení doporučujeme absolvovat opakovaně dle individuální potřeby.