SOURCE TOucHES

Hloubkové uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí pomocí doteků na hlavě. 

DOBA OŠETŘENÍ 1-2 HOD.

VÝMĚNNÁ HODNOTA 5200 Kč

 Co je to SOURCE TOUCHES?

Vychutnejte si energie prostřednictvím lehkých doteků na hlavě a na těle, jejichž pomocí budou uvolněny energetické bloky v těle a mysli

​V průběhu odchází vše, co už je připraveno odejít. Vše, co už nám neslouží. Změní se Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době poznáte, že dochází ke změnám a že i Vy se stáváme jinými. Celý Váš život, tělo i duše, se zharmonizují a  změní podle Vašich vnitřních priorit....

Zde uvádím pár bodů, s čím může pomoci:

  • zmírňuje napětí v těle i mysli
  • vytváří trvalý pocit klidu,  míru a pohody
  • umožňuje cítit se ve stejný okamžik relaxovaně i povzbuzeně
  • tiší rušivý hlas v hlavě, který se aktivuje hlavně v době stresu a tlaku na výkon
  • uvolňuje bloky vytvořené hněvem, frustrací a vyčerpáním
  • zlepšuje mezilidské vztahy vytvořením prostoru pro vlastní participaci i příspěvky druhých
  • u dětí dochází ke zlepšení prospěchu ve škole díky zlepšení kognitivních funkcí mozku
  • klienti si pochvalují zlepšení spánku

Při terapii ležíte v pohodlném oblečení na masážním lůžku, uvolněně a se zavřenýma očima. Zlehka se Vás dotýkám na různých bodech na hlavě. A energie proudí a čistí uložené bloky. Neovlivňuji, jak dlouho energie pročišťuje konkrétní bod….

...velmi často se stane, že klient při ošetření usne nebo se dostane do velmi hluboce uvolněných stavů. Může cítit proudění energie v těle nebo vidět různé vize a obrazy.

Po terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás držela zpátky. To může vést k vnímání života jiným způsobem, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním lidem, k penězům; ke zdravému sebevědomí, ke spokojenému životu.

Zkušenost může být pro každého člověka různá. Nejhorší, co může nastat,  je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší relax v životě. A to nejlepší, co se může stát, je, že se váš život změní. 

Jakmile se jednou SOURCE TOUCHES spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

SOURCE TOUCHES je vhodná pro děti i dospělé.

Doba sezení (30-120min.) vždy záleží na potřebě daného klienta.

Sezení SOURCE TOUCHES je dobré absolvovat alespoň třikrát za sebou s maximálními rozestupy tři týdny. Můžete ji však dostávat i denně. Toto vždy záleží na klientovi, jak rychle chce posunout svůj život k lepšímu.

Reference

Source touches u Lenka Havelková na Vinohradoch bola jedna báseň. Najskôr si vás Lenka preklepne pri káve, porozprávam vám o kryštáloch, ukáže vám priestor,kde robí workshopy o základoch energie a konštalácie a potom idete na source touches. Len si tak ležíte zakrytá a Lenka vám dodá to, čo potrebujete. Uvoľní energiu. Ja som bola taká naspídovaná a zvedavá, že som sa nemohla uvoľniť, ale hneď ako dokončila svoju prácu, a sadla som si, tak to celé opadlo. Takmer som sa bála, že zaspím po ceste. 😃 Lenka ma tak uchvátila, že 5.2. sa chystám na jej workshop základy práce s energiou. Ak ste z Prahy neváhajte a doprajte si túto starostlivosť. Pre mňa to bol nový zážitok. 🤩 Lenka ďakujem.
Aneta