THE HEART BODY

 Unikátní hloubkový transformační vysokofrekvenční energeticko-fyzický proces.

DOBA OŠETŘENÍ 3-3,5 HOD.  

VÝMĚNNÁ HODNOTA 24000 Kč

 
Co je to THE HEART BODY?

THE HEART BODY je unikátní hloubkový transformační vysokofrekvenční energeticko-fyzický proces.

Je fyzickou cestou být zajedno se svým plným vědomím skrze své fyzické tělo.

Být vysokfrekvenčním fyzickým jedincem, který ví a jedná, protože už jeho osobní energie nelítá vysoko v oblacích či není uschována hluboko v zemi.

Být zdrojem energie a z ní poté vědomě tvořit….Vědomí a energie musí vždy být za jedno, aby nám tady všem bylo dobře.

 
Co se děje v průběhu THE HEART BODY?

​Proces uvolňuje v těle vše karmické, co není v rovnováze, uvolňuje veškerou zaseknutou energii v těle, ukotvuje v těle a napojuje na vědomí a postupně se propojuje s naší vyšší energií v něm. Dostává nás postupně do jednoty nás samých ve všech úrovních bytí.

Co se změní ve vašem těle po obdržení THE HEART BODY? 

​Původní energetický systém 7 čaker je sloučen do jedné jediné plně fungující srdeční čakry, která vyplňuje celé tělo... je každou buňkou těla.

Je možné se naučit  THE HEART BODY a poskytovat svým klientům?

Ano, tento unikátní proces se můžete naučit i vy. Sledujte aktuální termíny kursů.  

 

Reference

Díky sobě, že jsem si dopřála kurs THE HEART BODY. Změny, které se dějí každým okamžikem jsou nevídané, krásné - no vlastně to nechci popisovat, protože to slovíčko, které hledám není. To, co se děje, slova znehodnocují☺️ Jsem propojena, napojena, spojena s tělem a to je pocit, který jsem neznala. Myslela jsem si, že ano, ovšem to, co jsem poznala teď, je tak jiné a tak pravdivé. Mohu skály přenášet, mohu pohnout čímkoliv, jsem tvůrce🍀 jak se to ještě zlepší???.
Eva
Slovy se nedá popsat, neskutečné se stalo skutečným. Jsem šťastná, nadšená, uvolněná, naplněná radostí, úplně se vznáším, je mi nádherně, nedá se to vyjádřit a popsat slovy.
Eva