Naučte se, jak vytvořit trvalé a láskyplné vztahy

Jak používat Faster EFT ťukání, když vás lidé zranili

Pro Faster EFT je opak Lásky … Láska! Není to strach, je to láska. Takže pokud máte strach z pavouků, hadů, letadel atd., Co se strach snaží pro vás udělat? Snaží se vás ochránit, protože tyto věci považuje za hrozbu pro vaše fyzické přežití. Za jeho potřebou vás ochránit, je instinkt sebezáchovy, lásky. To je okamžik, kdy vám pomůže vyrovnat se s vašimi obavami ťukání… Ve stejném duchu, když něco nenávidíte, snažíte se držet se od toho daleko, ospravedlnit svoji naštvanost, protože chcete zůstat v bezpečí. Opět je to instinkt vymykající se sebelásce. Takže se ve své podstatě máte rádi. Ve skutečnosti se máte rádi dostatečně na to, že jste schopni vytvořit pocity nenávisti, hněvu, strachu, žárlivosti atd. Důvodem je, že se snažíte ochránit před zraněním a bolestí.

Model Faster EFT funguje na základě přesvědčení, že jsme řízeni naší nevědomou myslí. To co se děje, není dle podvědomí ani špatné a ani dobré. Je to neosobní záznamník informací a je to naše vědomá mysl, naše vnímání reality, které dává smysl informacím, a to jak dobrý, tak špatný. Takže pokud máte nástroj Faster EFT ťukání a dostupné informace o tom, jak podvědomí funguje a někdo vám ublíží, nebo říká něco, co vás uráží, máte schopnost ustoupit, usmát se a říci si: „To je ale zajímavé chování“ .Máte možnost, nebrat si to osobně, a uznat, že druhá osoba činí tak na základě svých podvědomých přesvědčení.

Naučte se, jak vytvořit trvalé a láskyplné vztahy

Věděli jste, že způsob, jakým milujeme, je naučený? Začíná narozením a každá zkušenost, kterou od té chvíle učiníme, formuje naše dnešní myšlenky a činy. Pochopení složitosti podvědomí je prvním krokem k pochopení sebe i ostatních. Jakmile pochopíte, jak je váš osobní systém víry vybudován, můžete začít přetvářet všechny negativní dopady a nahradit je pozitivními výtvory. Být šťastný v životě a v lásce je nejlepší dárek, který můžete dát sobě a ostatním. Nejúspěšnější vztahy vyžadují tvrdou práci a prvním krokem ke zlepšení vašich vztahů je začít pracovat na sobě. Nevěříme v porouchané a zlomené lidi, prostě jen věříme, že jste velmi úspěšní ve své nedokonalosti. Vyžaduje to těžkou práci a odhodlání být úspěšný, vše, co musíte udělat, je rozpoznat to v sobě.

Co je vlastně to ťukání? Uveďme si příklad. Aneta a Zuzana, dvě třicátnice, byly kamarádkami od školy. Během dospělosti obě získaly různé životní zkušenosti, které v každé z nich vytvořily různé emoce. Jednoho dne Aneta zjistí, že ji její manžel podvádí, a rozhodne se, být naštvaná na Zuzanu, ačkoliv s tím nemá nic společného. Ta je dokonale spokojena se svým životem. Když Zuzana přijde k Anetě na návštěvu, ta na ni začne křičet, urážet ji, nazve jí hloupou, nevědomou, špatnou matkou, nudnou ženou a příšernou kamarádkou. Zuzana může zvolit mezi dvěma způsoby, jak reagovat:

  1. Může přejít okamžitě do obrany a začít oplácet Anetě to samé. Začne na ni křičet a urážet ji. Strašlivě se pohádají, řeknou si spoustu urážek a zraňujících slov, a na konci toho se obě dvě cítí vyčerpané, zraněné a rozzlobené.

Nebo,

2. Zuzana se může usmát, zhluboka se nadechnout, v duchu své pocity odťukat a poté požádat Anetu, aby si sedla. Pak se může v klidu soucitně zeptat Anety, co se děje, proč je tak rozrušená. Dokonce může použít ťukání i u Anety, když jí vypráví o podvádění. Zuzana tím zjišťuje, že Anetin výbuch byl jen reakcí na znepokojující emoční šok, který právě dostala a že to nemělo s jejich kamarádstvím nic společného.

Zuzana ví, jak podvědomí pracuje. Ví, že jediným způsobem, jak pomoci Anetě, je mít dostat pod kontrolu emoce, tím, že rozpozná nevědomé programy, které v Anetě způsobily její reakci. Vracíme se opět k tomu, jak myslíme a zpracováváme informace. Takže pokud vás někdo bombarduje svými zraňujícími slovy, musíte udělat duševní krok stranou a uvědomit si, že „Oh! Jaký zajímavý svět máš uvnitř své mysli! “ Samozřejmě vás zasáhne, když někdo blízký vám říká ošklivé věci nebo dělá něco, co bolí a zraňuje, to je vždy čas pro Faster EFT ťukání a přerušení spojení.
 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.