Jmenuji se Lenka Havelková. Od svých 25 let jsem pracovala v auditu, daňovém poradenství a účetnictví. Častá práce přesčas pod tlakem termínů, permanentní stres, neustálé změny všech právních předpisů, kde ani tvůrci netuší, jak je v praxi aplikovat atd.

Zpočátku jsem byla z této práce nadšená, pracovala jsem na sobě, studovala každou novelu účetních a daňových předpisů, judikáty, odborná stanoviska. V tomto „dynamicky“ rozvíjejícím se oboru jsem postupem času začala mít pocit, že mě již nenaplňuje a mé nadšení se pozvolna začalo vytrácet.

Narozením dcery došlo k velké změně v mém pohledu na svět, kterou mi předpověděl můj bývalý šéf v průběhu těhotenství. Jak dalece se změní můj život, jsem tenkrát netušila.

Ve třech letech jí lékaři zjistili zrakové vady, které se později značně zhoršily. Klasickým způsobem léčby jsme zlepšení nedosáhli. Začali jsme tedy zkoušet alternativní cestu léčení, která mě přivedla nejprve do kurzů kineziologie. Byla to cesta sebepoznání, kdy jsem začala chápat, proč se některé věci v mém životě dějí.

Dosažené změny mne přivedly do kursů Reiki I. a Reiki II., kde jsem se naučila práci s energií. Dále jsem absolvovala kursy Autopatie I. a metamorfní masáže. Když jsem viděla, co je všechno možné změnit ve svém životě, zlepšit své vztahy, finance a zdraví, začala jsem mít intenzivní pocit, že je to přesně to, co bych chtěla dělat a co má smysl. Stále jsem však neměla sílu, vystoupit ze zajetých kolejí. Následovaly metody a techniky a Faster EFT. 

Ale stále jsem  hledala něco, co pomůže mnohem rychleji a efektivněji. V roce 2017 jsem objevila Access Consciouness, kterému jsme se věnovala intenzivně přes 3 roky. Prošla jsem téměř všemi kursy, od základních Access Bars až po 7-days Event v Kostarice, naučila se, jak žít "v otázce", jak pracovat energeticky s těly a mnohem více.

K zásadnímu obratu došlo v době covidové, po navázání spolupráce s Monikou. Jsem ji vděčná za vše, za její nesmírnou trpělivost se všemi mými "úlety" na mé cestě, za vše co mě naučila ohledně práce s tělem, energií. V roce 2020 jsme vybudovaly společně centrum Golden Rose, kde poskytujeme unikátní sezení našim klientům, která přináší klientům opravdové změny v životě a to mne naplňuje radostí, když vidím, co naše energetická sezení dokáží. 

Miluji práci s energií. Je na ní přitažlivé to, že nikdy nevíte, co vytvoří, co změní. Každý klient má jiný příběh. Změn lze dosáhnout, i když klient o problému neví, či o něm nechce hovořit.

MOJE MOTTO:

Pochopila jsem, že pokud chci něco ve svém životě změnit, musím začít sama u sebe. Přiznat si, ano, mám problém a chci změnu. 

Je to jen ve Vašich rukách, já budu Vaším trpělivým průvodcem na Vaší cestě k vnitřnímu klidu. Všichni máme schopnost to změnit, věřte mi, jsem toho příkladem. Není třeba již žít životem, který nechcete. Začněte si vytvářit novou realitu Vašich vztahů, svůj vysněný život!!