Jmenuji se Radomíra Gudasová a PSYCH-K se pro mne stalo vášní. Vždycky jsem věřila na lásku, a protože jsem zvídavý člověk, který má chuť zjistit, jak vše funguje, zajímala jsem se o psychologii. Má diplomová práce na pedagogické fakultě byla i z psychologie.

Jsem maminkou dvou úžasných bytostí a babičkou šesti ještě úžasnějších, vnoučátek. Po rozvodu dlouholetého manželství jsem se dostala psychicky do situace, kdy  jsem potřebovala vyhledat pomoc. Chodila jsem k psychiatrovi, brala antidepresiva, ale po půl roce jsem se rozhodla, že takto opravdu žít nechci. Uvědomila jsem si, že se potřebuji dostat zpátky do své síly. Našla jsem pomoc psychologa, začala číst, navštěvovat různé semináře, pochopila jsem a zvědomila si, že jenom já sama mám svůj život ve svých rukou, jsem za něj zodpovědná a tvořím si jej sama.

Začala jsem pracovat jako privátní chůva, má práce mě naplňovala a přinášela mi radost. Ne náhodou jsem se tak opět dostala k psychologii. Uvědomila jsem si, jak si jako děti vytváříme filtry k okolnímu prostředí, vzorce chování a jak je pro nás důležité prostředí, které nás obklopuje.

Na své cestě  osobního rozvoje jsem si začala uvědomovat, kde jsou mé životní limity, objevovala jsem svá traumata, bolesti a začala je léčit. Vyzkoušela jsem mnoho psychologických metod - rodinné konstelace, metody EFT, NLP, hypnózy, pozitivního myšlení, terapie Impact. Fungovalo to , ale na můj vkus velmi pomalu……

Celou tu dobu mi šla v hlavě myšlenka ”Přece musí existovat něco, co uleví člověku rychleji a efektivněji". A tak, kdo hledá najde. Dostaly se mi do cesty knihy a semináře Joa Dispenzi, Gregga Bradena, Bruce Liptona, Eckharta Tolleho, Louise HAY, Davida Deidy, Bradley Nelsona a dalších.

…. otevřelo se mi znovu srdce a mysl a já věděla, kam vede má cesta.