Omezující přesvědčení o vztazích – Uzdrav své vztahy s Faster EFT

Použití techniky Faster EFT k léčení vašich vztahů je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat. Proč? Protože je to efektivní, zdravé a nevyžaduje, abyste utráceli tisíce korun za programy, které nefungují.

Klíčem k uzdravení vašich vztahů, ať už romantických nebo jiných, je vyhnout se žárlivosti. Zastavte své utrpení tím, že ve své mysli stále přehráváte špatné vzpomínky. Odpusťte své minulosti a žijte v přítomném okamžiku, tady a teď. Každý má problémy se vztahy – ať už je to s vaším partnerem, manželem, sourozencem, kolegy, spolupracovníky, sousedem, příbuzným, dětmi.

Trápíte se a mučíte vzpomínkami z minulosti? Možná, že na střední škole jsi dostal/a kopačky od přítelkyně, a teď o 20 let později dostaneš od něj/ni na Facebooku žádost o přátelství, která vás zcela určitě rozhodí. V hlavě si začnete přehrávat bolestivý okamžik rozchodu znovu a znovu, což nakonec může vést ke zdravotním potížím. Být schopen léčit a vyléčit své vztahy je volbou, kterou můžete udělat, TEĎ.

Stalo se vám někdy, že jste měli sen, který se zdál být tak skutečný, že jste se probudili v panice? Tato úzkostná nálada pak ovlivní zbytek vašeho dne a celý den nemůžete setřást pocit, že „něco není v pořádku“. Máte v sobě pocity, jako jsou strach, zlost, smutek, atd. Způsob, jakým tělo reaguje na vaše myšlenky, je, že aktivuje stresovou reakci „boj nebo útěk“.

Trápíte sami sebe tím, že si stále přehráváte hrozné věci, které vám lidé v minulosti říkali nebo provedli. Uvědomte si, že ubližujete pouze jedné osobě – VÁM. Ať už jedete do práce, myjete nádobí, uklízíte dům, stále a stále přehráváte v hlavě příběhy z minulosti, které vám ublížily. Aniž to budete vědět jak a proč, začnete nenávidět svou práci, pociťovat depresi a hněv po celou dobu. Vaše současné vztahy začnou trpět tím, že nedokážete oddělit život v minulosti a začít žít v přítomnosti, tady a teď.

Nevědomky jste se rozhodli, že se budete trápit. Pravdou je, že všechny příběhy vytváříte ve své hlavě. Chcete-li vyléčit své vztahy, musíte si uvědomit, že minulost skončila, je pryč. Cokoli, co přehráváte ve své mysli, si vytváří různé scénáře způsobující bolest, zlost, strach nebo frustraci. Všichni máme jednu úžasnou schopnost nazývanou představivost – můžeme vytvářet věci, filmy, scénáře v našich myslích a my vše vnímáme, jako by to bylo skutečně. Pak se taky tak začnete chovat, podle svých scénářů, dokud si neuvědomíte, že váš život je odrazem myšlenek, které neustále přehráváte v divadle své mysli. Tyto filmy, ať již dobré nebo špatné, jsou skutečné pro vaše podvědomí, které řídí celou tu show, zvaný život. Vaše podvědomí nemůže rozpoznat rozdíl mezi tím, co je skutečné a co si jen představujete. Změňte své filmy, změníte názor – proto je Faster EFT tak efektivní.

Když nejste emocionálně inteligentní, dokonce i nejúžasnější vztah se po uplynutí období „líbánek“ ustálí. Všichni si s sebou neseme svá břímě, takže je nejlepší nechat tato břímě odejít a přijmout to, co máte v přítomnosti. Uzdravte své vztahy tím, že se naučíte Faster EFT a začleňte jej do svého života.

Rozdíl mezi dobrým a špatným životem spočívá v kvalitě filmů, které přehráváte ve své mysli. Můžete si vybavovat pozitivní myšlenky a vytvořit si úžasný život, nebo negativní myšlenky a trpět. Volba je na vás.

Když nevíte, jak uniknout bolesti, sáhnete po lécích, alkoholu, sledujete smutné filmy – hledáte jakýkoliv způsob, jak uniknout těmto svým pocitům. Pokud nedokážete přestat žít v minulosti a přehrávat si vzpomínky – použijte Faster EFT.

Uzdravte své vztahy:

  1. Odťukejte, uvolněte a nechte odejít. Přestaňte přehrávat ty bolestné vzpomínky ve vaší mysli. Přestaňte se bavit minulými lítostmi, zklamáními a bolestmi.
  2. Začněte ovládat svoji mysl. Začněte pouštět bolestné vzpomínky. Kdykoli ťukáte na sebe pomocí techniky Faster EFT, začnete zjišťovat, že emoční náboj bolestivých vzpomínek zmizí. Můžete tak začít léčit sami sebe a změny ve vašem chování se objeví automaticky.

Technika Faster EFT je vysvětlena v příspěvku:  http://www.zbavsestresu.cz/faster-eft-technika-krok-za-krokem/.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.