Reference

Source touches u Lenka Havelková na Vinohradoch bola jedna báseň. Najskôr si vás Lenka preklepne pri káve, porozprávam vám o kryštáloch, ukáže vám priestor,kde robí workshopy o základoch energie a konštalácie a potom idete na source touches. Len si tak ležíte zakrytá a Lenka vám dodá to, čo potrebujete. Uvoľní energiu. Ja som bola taká naspídovaná a zvedavá, že som sa nemohla uvoľniť, ale hneď ako dokončila svoju prácu, a sadla som si, tak to celé opadlo. Takmer som sa bála, že zaspím po ceste. 😃 Lenka ma tak uchvátila, že 5.2. sa chystám na jej workshop základy práce s energiou. Ak ste z Prahy neváhajte a doprajte si túto starostlivosť. Pre mňa to bol nový zážitok. 🤩 Lenka ďakujem.
Aneta
Byla jsem u Vás s vnučkou na energetické masáži. SOURCE TOUCHES. Je mi skvěle, mám plno energie a báječnou náladu. Mám tolik energie, že jsem 3 dny neměla chuť jít spát. Vnučka má lepší náladu, víc energie, dobře spí. Dokonce má o 1/2 hod. delší hluboký spánek. Takže jsme moc spokojené. Termomasáž je úžasná. Děkuji
Zdeňka
Slovy se nedá popsat, co se děje po obdržení procesu THE HEART BODY. Neskutečné se stalo skutečným. Jsem šťastná, nadšená, uvolněná, naplněná radostí, úplně se vznáším, je mi nádherně, nedá se to vyjádřit a popsat slovy.
Eva
Mám malého syna, který od narození trpí silným atopickým ekzémem a těžkou potravinovou alergií. Otevřené rány na celém jeho těle i při dodržování přísné diety a neschopnost jakékoliv pomoci ze strany lékařů (a že jsme jich prošli fakt hodně) mě přiměly zkusit i alternativní metody léčby u Lenky. Až díky Lence jsem pochopila, že vlastně svoje velké strachy a stresy přenáším na svoje dítě, a je to vidět na jeho kůži i psychice. Postupně jsme během několika sezení uvolnily moje problémy, Lenka mi pomohla odstranit hodně strachů a stresů z minulosti, našla souvislosti mezi jednotlivými problémy, nesmírně tím pomohla mně a současně i synovi. Syn je schopen po letech normálně fungovat, chodí do školky, a chová se jako zdravé dítě. Zní to neuvěřitelně, ale je to holá skutečnost. Na alergologii, kam chodíme na kontroly, mluví paní doktorka o zázraku, ale není to zázrak, je to zásluha Lenky, která opravdu dokáže pomoct s řešením problémů, které jsou uložené hluboko v nás, a kterými negativně ovlivňujeme nejen sebe, ale i svoje děti.
Jana
Velká vděčnost za popovídání a super SOURCE TOUCHES. Velikánská vděčnost, radost a úleva se dostavily po sezení. Děkuji
Petra
Díky sobě, že jsem si dopřála kurs THE HEART BODY. Změny, které se dějí každým okamžikem jsou nevídané, krásné - no vlastně to nechci popisovat, protože to slovíčko, které hledám není. To, co se děje, slova znehodocují☺️ Jsem propojena, napojena, spojena s tělem a to je pocit, který jsem neznala. Myslela jsem si, že ano, ovšem to, co jsem poznala teď, je tak jiné a tak pravdivé. Mohu skály přenášet, mohu pohnout čímkoliv, jsem tvůrce🍀 jak se to ještě zlepší???.
Eva
Řešila jsem velké problémy se zády, s prací i s bývalými partnery a také vztah se svou malou dcerkou. Bylo toho na mě opravdu moc. Lenka mi pomohla odstranit hodně nepříjemných pocitů a stresů, které se ve mně nahromadily a které způsobovaly mé zdravotní problémy i špatné lidské vztahy. Pomohla mi posunout se dál a nebát se některých výzev. Např. jsem chtěla opustit práci, která mě baví, ale s kolegy se nedalo vyjít. Zůstala jsem, ale přestěhovali mne do jiné kanceláře a povýšili mne. Díky tomu, že jsem se díky Lence začala vnímat lépe, mě začali vnímat i kolegové lépe a nyní mám na pracovišti klid a pohodu. Řeším mnoho věcí i traumat z dětství, které mají vliv na můj postoj v současném žití a vidím, že se posouvám dál, všichni tvrdí, že zase zářím a vypadám v pohodě a to vše díky Lence. Pokud potřebujete se pohnout z místa, doporučuju Lenku. Má lidský přístup, je velmi milá a přátelská.
HankaDaňový poradce
Než jsem začala chodit k Lence, měla jsem spoustu trápení. Byla jsem nesoustředěná, bez sebedůvěry. Na prvním sezení mi trvalo delší dobu než jsem se vůbec otevřela k odblokování. Při sezení u Lenky se objevovaly stále další a další problémy, hlavně s otcem, před kterým jsem i jednou utekla z domova. Trpěla jsem rozvodem mých rodičů. Na jednu stranu se mi jejich rozchodem ulevilo, na druhou stranu jsem se stále snažila otce zachránit, i když se ke mě nechoval zrovna nejlépe. V té době jsem se připravovala na přijímací zkoušky na střední školu. Byla jsem již tak vyčerpaná, zničená, přestala jsem zvládat to, co se dělo v mém životě, že jsem málem skončila na psychiatrii. Naštěstí mi Lenka pomohla. Dostala jsem se na vytouženou střední školu a dnes se již cítím jako úplně jiná osoba a věřím tomu, že mohu změnit svůj život.
Adriana Studentka
S Lenkou jsme se seznámily díky mé mladší dceři. Dcera trpěla velkými bolestmi břicha. Vypadalo to na začínající Crohnovu nemoc střev. Dcera postoupila v nemocnici opakovaně různá gastroenterologická vyšetření. Bohužel výsledky vyšetření nebyly jednoznačné a dcera trpěla stále většími bolestmi. Po prvním sezení u Lenky se dceři velmi ulevilo. Zjistilo se postupně, že všechny zdravotní problémy jsou spíše psychického původu. Postupně se odbourávaly různé blokace a přesvědčení z mládí a zdraví se postupně vrací. Dcera již více nemusí na gastroenterologii do Thomayerovy nemocnice docházet. Ještě jednou děkuji Lence za vše. Pak jsem k ní zašla i se svým synem. Byl zcela tiché a nemluvné dítě, s okolím nemluvil a s námi také velmi málo. Měl i velmi malou slovní zásobu, na věci ukazoval a vyjadřoval se pantomimou. Docházeli jsme s ním pravidelně na logopedii, kde nám však moc nedokázali pomoci. Syna jsem přivedla k Lence. Komunikovala s ním prostřednictvím mé osoby. Byla jsem překvapená, že to fungovalo! Zjistili jsme příčinu jeho mlčenlivosti. Byl to blok, který vznikl v jeho třech letech při oslavě narozenin, který jsme odstranili. Můj chlapeček již po cestě domů začal mluvit sám od sebe. Bylo to jako zázrak. Doma moje starší dcera radostí plakala. Všichni jsme byli nadšení. Nejvíc se však ulevilo synovi, protože opět má sebedůvěru a nemá strach mluvit! Já jsem se k Lence též odvážila jít. Měla jsem a stále mám ještě problémy, které spolu na sezeních řešíme. Nechci Vám lhát. Na prvním sezení se vše nevyřeší. K lékaři též chodíte delší dobu. Pokud chcete být fit po stránce psychické i fyzické, je opakované sezení u Lenky to správné řešení. Sezení s ní je báječné a nabije Vás do dalšího života energií. Uleví se Vám! Přijďte a vyzkoušejte to!
Soňapokladní
Vždy, když jsem měla představení nebo písemku ve škole, stýskalo se mi nebo mě trápily nějaké strachy, tak mi už jen popovídání s Lenkou pomohlo. Natož, když mi přiložila ruce na hlavu a já jsem vnímal, jak ve mne proudí energie. Ta úleva poté je zázrak!!!
Zuzanastudentka
Terapie Source Touches opravdu funguje, dnes jsem byl venku a nebyl jsem nervózní. Po mnoha letech mohu vyjít volně z domova ven. Děkuji
Honza
Děkuji za odstranění dlouholetého strachu z létání. Mohl jsem si užít dovolenou beze strachu z létání.
Martin
S Lenkou jsem měla jednu online terapii, byl to velmi zajímavý zážitek. Cítila jsem silné energetické vlny procházející mým tělem, chvílemi mi brnely i zuby 😁,takže určitě se "něco dělo". Přímo při terapii jsem cítila uvolnění a polevil tlak na hrudníku. Co se týče dlouhodobého vlivu,zatím nedovedu posoudit,ale věřím,že terapie měla pozitivní vliv.
Marcela